Subskrypcje Kredki

Moi kreatywni Przyjaciele!
Pakiety już dostępne ! :) 

Aby korzystać ze wszystkich wspaniałości Kredki, zakup Pakiet Użytkowania. Zasady są proste- płacisz jedną opłatę, w zależności od tego, przez jaki czas chcesz korzystać z naszych materiałów (Zależało mi, aby cena była przystępna dla każdego, miesięcznie zatem wychodzi tyle ile cena latte w kawiarni ;)).

 

Jako Subskrybent Pakietu będziesz mieć dostęp do wszystkich aktualnych materiałów, a ponieważ nasza strona wciąż rośnie w kolorowe zestawy, filmy, wydruki, książeczki i pomysły...co tydzień dostajesz więcej i więcej fajności. 

kredkauczy pakiety

Co dostajesz, kupując Subskrypcję Kredki? 

Dostęp do wszystkich materiałów Kredki, bez wyjątku!

 

...W tym wszystkie ebooki, EDU-booki (tematyczne książeczki/gazetki edukacyjne pełne zabaw i wiedzy),

- materiały kreatywne- wycinanki, wyklejanki, puzzle, zagadki logiczne,

- Rysowanki, klasyczne labirynty dla dzieci, dopasowywanki, kolorowanki, zabawy na spostrzegawczość,

- materiały matematyczne, pomoce do nauki pisania, grafomotoryka, alfabet, angielski, wiedza o świecie...

- i więcej ;) 

 

- Wydruki do zabawy w domu, m.in. Teatrzyki, Treningi Twórczości, Szablony, Scenki Papierowe, Pomysły plastyczne, materiały skupiające się na dobrostanie dziecka i wspieraniu budowania więzi dziecka z rodzicem/opiekunem.

 

- COŚ EKSTRA- dyplomy, karty dnia, zestawy papeterii, zestawy zabaw, tematyczne zestawy, List do Wróżki Zębuszki, Laurki, Kartki Świąteczne, Wielkanocne materiały etc. ... i jeszcze więcej ;) 

 

- Dostęp do Kursów Kreatywnych Kredki (w przygotowaniu) dla dzieci, Rabaty na Produkty (także w przygotowaniu- EXCITING! :D)