top of page

Lekcje Rysunku z Kredką dla dzieci (Hurra!)

Jeśli śledzicie nasz profil na facebooku to doskonale wiecie, że 12.06 jest datą premiery Lekcji Kredki dla dzieci. Ja nie mogę się już doczekać!

A jak to będzie wyglądało?

Lekcje Rysowania z Kredkauczy.pl

Poniedziałek: Dzień Ankiety :)

Zależy mi, abyście mieli wybór tematu lekcji. I tak, co tydzień w poniedziałki, będę udostępniać ankietę tematów lekcji do wyboru. Na koniec dnia będę wiedzieć, co chcecie narysować tego samego tygodnia, w piątek :)

Środa: Bonusowe Materiały do Lekcji :)

W środę postaram się udostępniać materiały do druku, które przydadzą się podczas lekcji piątkowej. Mogą to być zadania do wykonania przed lekcją (np. pomocne szlaczki, czyli kształty, z których powstawać będzie piątkowy obrazek), kolorowa ramka na lekcję lub tło obrazka...pomysły na pewno się nie skończą :)

Dam Wam też znać, co będzie potrzebne nam do rysowania podczas lekcji i z jakich materiałów będę korzystać ja sama.

Piątek: Lekcja Kredki!

Korzystając z opcji Facebook Live Video będę się z Wami łączyć podczas Lekcji, w godzinach przedpołudniowych/późnoporannych. Filmy będą dostępne zawsze, a zatem nie musicie się martwić, że coś Was ominie ;) Liczę na to, że lekcje Wam się spodobają!

Zawsze czekam na Wasze rysunki!

W komentarzach koniecznie pokażcie mi swoje prace, kiedy już je wykonacie :)

Znajdą one swoje miejsce w Galerii tu, na stronie kredkauczy.pl/galeria, jak i również na facebooku na honorowym miejscu.

Do zobaczenia!