Archive

Please reload

Tags

Lekcje Rysunku z Kredką dla dzieci (Hurra!)

June 9, 2020

Jeśli śledzicie nasz profil na facebooku to doskonale wiecie, że 12.06 jest datą premiery Lekcji Kredki dla dzieci. Ja nie mogę się już doczekać! 

A jak to będzie wyglądało?

 

 

 

 

Poniedziałek: Dzień Ankiety :) 

Zależy mi, abyście mieli wybór tematu lekcji. I tak, co tydzień w poniedziałki, będę udostępniać ankietę tematów lekcji do wyboru. Na koniec dnia będę wiedzieć, co chcecie narysować tego samego tygodnia, w piątek :)

 

Środa: Bonusowe Materiały do Lekcji :)

W środę postaram się udostępniać materiały do druku, które przydadzą się podczas lekcji piątkowej. Mogą to być zadania do wykonania przed lekcją (np. pomocne szlaczki, czyli kształty, z których powstawać będzie piątkowy obrazek), kolorowa ramka na lekcję lub tło obrazka...pomysły na pewno się nie skończą :) 

Dam Wam też znać, co będzie potrzebne nam do rysowania podczas lekcji i z jakich materiałów będę korzystać ja sama. 

 

Piątek: Lekcja Kredki!

Korzystając z opcji Facebook Live Video będę się z Wami łączyć podczas Lekcji, w godzinach przedpołudniowych/późnoporannych.  Filmy będą dostępne zawsze, a zatem nie musicie się martwić, że coś Was ominie ;) Liczę na to, że lekcje Wam się spodobają! 

 

 

 

Zawsze czekam na Wasze rysunki! 

W komentarzach koniecznie pokażcie mi swoje prace, kiedy już je wykonacie :) 

Znajdą one swoje miejsce w Galerii tu, na stronie kredkauczy.pl/galeria, jak i również na facebooku na honorowym miejscu. 

 

Do zobaczenia!

 

Please reload

Recent Posts

Please reload

©2020 by Kredka uczy  | UK & POLAND       

All rights Reserved/Wszelkie prawa zastrzeżone   

 

Napisz do nas: kredkauczy@gmail.com