Papierowy Talerz- GALERIA POMYSŁóW


Nie wiem jak Wam, ale nam zawsze zostają papierowe talerze po urodzinowych imprezach ;) Ale na szczęście i z takich ''ostatków'' można zawsze wyczarować coś ładnego.

OZDOBA Z KWIATAMI

Ten Łabędź robi wrażenie a jednocześnie jest bardzo prosty do zrobienia.

Idealny na prezent dla mamy, babci lub cioci- możecie włożyć do środka żywe lub bibułkowe kwiaty, kartkę z życzeniami, czekoladki albo inne niespodzianki.

BUKIET KWIATÓW W KOSZYKU

Przecięte na pół talerze sklejone taśmą i doklejoną rączką, również wykonaną z brzegu talerza. Całość ozdobiona kolorowym papierem i pisakami, a w środku piękne kwiaty z bibułki. Łodygi kwiatów to kolorowe słomki.

WIELKIE KOTY- zabawa w dopasowywanie wzorów

Kręcimy górnym talerzem (tym z nazwami kotów i wyciętym 'okienkiem' w kształcie głowy kota) i szukamy głowy Leoparda, Czarnej Pantery, Geparta itd.

PIĘKNY KWIAT

Talerz papierowy oklejony...papierkami do babeczek.

Papierki najpierw obcinam, tzn. najpierw tnę na pół a później odcinam środkową część tak, że zostaje papierek podobny do literki c.

ŻABKA- piórniczek na ścianie

Świetny pomysł na organizację przyborów do pisania.

WORRY EATER, czyli Zjadacz Zmartwień

W talerzu wierzchnim wycięta jest buźka potworka, do której dziecko może wrzucać karteczkę z napisanym zmartwieniem. Z tyłu wycięte jest okienko, przez które rodzic może karteczkę wyciągnąć. I w ten sposób Potworek zjada zmartwienie, a przy okazji rodzic wie, czym martwi się dziecko i może zainterweniować :)

#zabawykreatywnie #plastyka #treningtwórczości #papieribibułka #pomysły #kreatywność #sztuka #parenting #wyobraźnia #rozwójdziecka #crafts

BLOG

©2020 by Kredka uczy  | UK & POLAND       

All rights Reserved/Wszelkie prawa zastrzeżone   

Napisz do nas: kredkauczy@gmail.com

SZYBKIE LINKI:

Polityka Prywatnosci             Regulamin uzytkowania           Subskrypcje- Pakiety            O mnie 

  • YouTube Kredki
  • Facebook Kredki