©2019 by Kredka uczy  | UK & POLAND        All rights Reserved/Wszelkie prawa zastrzeżone   

Witaj!

Sama ''praca'' nad Kredką jest czystą przyjemnością, a przy tym nauką.   Ale najlepszą nagrodą i motywacją jest widzieć, jak to Różka tańczy przy muzyce i uczy się kolorów z Kredkową Rodzinką. 

           Mam na imię Edyta i to moje prace możesz oglądać i pobierać z tej strony (wspomagam się także darmowymi grafikami canvy, bo rączki tylko dwie... ;), a pomysłów całe gro!)  Tworzę dla Was kolorowanki, szablony i wiele innych inności, które na pewno przydadzą się w rozwoju Malucha. 

Z wykształcenia jestem filologiem romanistyki ze specjalizacją z językoznawstwa i certyfikowanym nauczycielem języka angielskiego.  

Od zawsze jednak zajmowałam się malowaniem, rysowaniem, ilustrowaniem... zatem kiedy urodziła się moja córeczka Róża, naturalne było wrócić do swoich pasji- zarówno tych kreatywnych jak i tych zorientowanych na rozwój dziecka. 

        Pewnie wiecie, że macierzyństwo (i tacierzyństwo także) otwiera człowieka w niepowtarzalny sposób i dodaje sił i odwagi, otwiera drzwi, których wcześniej się nawet nie dostrzegało. Te drzwi w moim przypadku to powrót do tego, co kocham, i w tym całym mamowym bałaganie odzyskanie siebie poprzez pracę nad Kredką. 

          Mój mąż, Jan, jest najgenialniejszym twórcą bajek jakiego znam.

Z każdej banalnej rzeczy ('' Opowiedz mi bajkę o zagubionym guziczku...'') w minutę tworzy magiczne historie. Taki talent. Jeden z bardzo wielu! Możecie się o tym przekonać oglądając nasze filmy, bo to właśnie Jana zasługa, ta cała animacja moich rysunków i grafik, a wszystko to robione na małym komputerze podczas długich wieczorów okraszonych Netflixem, w domu,  i podczas przerw w  pracy, kiedy to akurat nie masuje żadnych obolałych pleców. 

Życząc Wam wszystkiego co najlepsze, mamy nadzieję, że będziecie czerpać

z Kredkowych filmów i niespodzianek Magię i Inspirację, by Wasze rodzinne dni zawsze były radosne, a  zabawa połączona z nauką pełna kolorów.

edyta & jan

PS. A jeśli masz ochotę obejrzeć moje ilustracje, zapraszam tutaj :) (edyta)