Witaj!

           Mam na imię Edyta i to moje prace możesz oglądać i pobierać z tej strony (wspomagam się także darmowymi grafikami canvy, bo rączki tylko dwie... ;), a pomysłów całe gro!)  

Tworzę dla Was kolorowanki, szablony i wiele innych inności, które na pewno przydadzą się w rozwoju Malucha. 

      Z wykształcenia jestem filologiem romanistyki ze specjalizacją z językoznawstwa i certyfikowanym nauczycielem języka angielskiego.  Zawodowo zajmuję się social media managmentem i marketingiem, grafiką i szeroko pojętą ilustracją.

O Kredce

     Punktem zwrotnym w moim życiu zawodowym był moment narodzin mojej córki Róży. Wtedy to powróciłam do moich pasji kreatywnych jak i tych związanych z rozwojem dziecka. Razem z Różką dużo rysowałyśmy, poznawałyśmy literki, cyferki, dbałam o to, aby nasze dni wypenione były twórczymi zajęciami i kolorami. Postanowiłam połączyć przyjemne z pożytecznym i podzielić się z Wami efektami mojej pracy. Kredka i Róża inspirowały do pracy, tak samo jak i Wy, Wasze komentarze, zdjęcia prac wykonanych przez Wasze Maluchy.

 

      Wspólnie z moim mężem Janem postanowiliśmy zacząć tworzyć filmiki JAK RYSOWAĆ..., czyli Rysowanie dla Dzieci Krok po Kroku. Tak powstał Kredkowy Kanał KredkaUczy na youtube, na który zapraszamy serdecznie. Formuła zmienia się, próbujemy nowych rzeczy, sprawdzamy, co może Wam się spodobać. Jest to wielkie przedsięwzięcie i często brakuje na filmy czasu w zalatanym dniu :D Zawsze jednak staram się, abyście mieli świeże, kolorowe zadania, ćwiczenia, szablony, treningi twórczości...regularnie :) tutaj, na Facebooku i Instagramie

Współpraca

 

Chętnie przyjmuję zlecenia na ilustracje- każdy nowy projekt to nowa przygoda. Współpracuję regularnie z nauczycielami, blogerami, firmami i szkołami, a także z Rodzicami- wykonując różnego typu ilustracje i design’y: Od podręczników, poprzez karty dnia dla dzieci (świetnie sprawdzają się również w przedszkolach, gdzie ustanowienie rutyny dnia jest niezbędne) po projekty korporacyjnych pocztówek. Wejdz tutaj, aby zobaczyc moje portfolio. 

 

Odwiedź mój sklep Etsy, żeby zobaczyć część tego, co mogę dla Ciebie (i Twoich dzieci) wykonać.

 

Więcej moich ilustracji możesz zobaczyć także na moim profilu facebook.

 

Jeśli masz swój pomysł na kreatywne pomoce dla dzieci (lub coś innego), a brakuje Ci tej iskry talentu plastycznego, skontaktuj się ze mną, a na pewno coś razem uda się uzgodnić. 


 

A tymczasem, Życząc Wam wszystkiego co najlepsze, mamy nadzieję, że będziecie czerpać  z Kredkowych filmów i niespodzianek Magię i Inspirację, by Wasze rodzinne dni zawsze były radosne, a  zabawa połączona z nauką pełna kolorów.

Edyta, Jan, Roza i Kredka

©2020 by Kredka uczy  | UK & POLAND       

All rights Reserved/Wszelkie prawa zastrzeżone   

 

Napisz do nas: kredkauczy@gmail.com