top of page
Hello to ja

Witaj!

Mam na imię Edyta i to moje prace możesz oglądać i pobierać z tej strony. Tworzę dla Was kolorowanki, szablony i wiele innych cudności, które na pewno przydadzą się w rozwoju Malucha. Z wykształcenia jestem filologiem romanistyki ze specjalizacją z językoznawstwa i certyfikowanym nauczycielem języka angielskiego.  Zawodowo zajmuję się social media managementem i marketingiem, grafiką i szeroko pojętą ilustracją.

 

Punktem zwrotnym w moim życiu zawodowym był moment narodzin mojej córki Róży. Wtedy to powróciłam do moich pasji kreatywnych jak i tych związanych z rozwojem dziecka. Razem z Różką dużo rysowałyśmy, poznawałyśmy literki, cyferki, dbałam o to, aby nasze dni wypełnione były twórczymi zajęciami i kolorami. Postanowiłam połączyć przyjemne z pożytecznym i podzielić się z Wami efektami mojej pracy. Kredka i Róża inspirowały do pracy, tak samo jak i Wy, Wasze komentarze, zdjęcia prac wykonanych przez Wasze Maluchy.

 

Nasz Kanał KredkaUczy na youtube pelen jest kreatywnych filmow, zapraszam Was tam serdecznie. Formuła zmienia się, próbujemy nowych rzeczy, sprawdzamy, co może Wam się spodobać. Jest to wielkie przedsięwzięcie i często brakuje na filmy czasu w zalatanym dniu :D Zawsze jednak dbam o to, abyście mieli świeże, kolorowe zadania, ćwiczenia, szablony, treningi twórczości...regularnie :) tutaj, na Facebooku i Instagramie. 

Współpraca

 

Chętnie przyjmuję zlecenia na ilustracje- każdy nowy projekt to nowa przygoda. Współpracuję regularnie z nauczycielami, bloggerami, firmami i szkołami, a także z Rodzicami- wykonując różnego typu ilustracje i design’y: Od podręczników, poprzez karty dnia dla dzieci (świetnie sprawdzają się również w przedszkolach, gdzie ustanowienie rutyny dnia jest niezbędne) po projekty korporacyjnych pocztówek. Wejdz tutaj, aby zobaczyc moje portfolio. 

Więcej moich ilustracji możesz zobaczyć także na moim profilu facebook.

 

Jeśli masz swój pomysł na kreatywne pomoce dla dzieci (lub coś innego), a brakuje Ci tej iskry talentu plastycznego, skontaktuj się ze mną, a na pewno coś razem uda się uzgodnić. 


 

A tymczasem, Życząc Wam wszystkiego co najlepsze, mam nadzieję, że będziecie czerpać  z Kredkowych filmów 

 i niespodzianek Magię oraz Inspirację, by Wasze rodzinne dni zawsze były radosne, a  zabawa połączona z nauką -pełna kolorów.

Kredka Uczy O NAS
bottom of page